Ukrainian English

Прийнятий закон, який спрощує дозвільну систему для будівництва

Закон покликаний значно спростити процедуру оформлення документації для об’єктів будівництва. 

будівництво

Головна мета цього закону – зменшення та викорінення будівельних афер. Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» (законопроект № 4733-1), прийнятий Верховною Радою України 17 січня, передбачає:

  • Заміну процедури реєстрації декларації на здійснення будівництва і прийняття в експлуатацію об’єктів із середнім та значним класом відповідальності, що базують на дозволі на виконання будівельних робіт і сертифіката, а об’єктів із незначним класом відповідальності – на основі повідомлень.
  • Відміняється оцінка категорії складності будівельних об’єктів, оцінювати їх будуть лише за класами наслідків – незначні, середні, значні.

Експерти очікують, що ці засади охоплять більше 80% будівельних майданчиків країни та допоможуть знизити кількість хабарництва, афер та шарлатанства у галузі, а також посилять інтереси інвесторів. Також Закон передбачає вичерпний перелік вимог для початкових даних початку проектування об’єктів будівництва.

Чинне законодавство поділяє об’єкти будівництва трьох класів наслідків на п’ять категорій складності і вимагає різний порядок оформлення дозвільної документації.

Прочитано: 296 разів
Published in: Новини
Оцініть матеріал!:
(0 голосів)
Останнє редагування: П'ятниця, 12 травня 2017 18:30
seo

Детальніше в цій категорії:

« Зміни ДБН: редакція, спрямована на збереження пям’яток архітектури Особливості інспектування відповідності систем протипожежного захисту »

Прокоментувати:

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ТзОВ "Галицький центр пожежного аудиту"

Ukrainian English

Контакти

  • пр. Червоної Калини, 35, офіс 217,
    м. Львів, Україна, 79070
  • Тел.:+ 38(093)-3-222-443
  • firecenter101@gmail.com
  • https://fireaudit.lviv.ua

Ми на карті