Ukrainian English

Підсумки галузевої конференції у Львові

15 лютого у конференц-залі готелю «Супутник» (м.Львів) відбулась конференція на тему «Основні тенденції розвитку ринку протипожежного призначення та техногенного убезпечення як сегмент будівельної галузі». Організатором заходу був Львівський регіональний осередок ВГО УСПТБ («Український союз пожежної та техногенної безпеки»).

До участі у конференції були запрошені Президент-Голова правління УСБПТ Платкевич Б.С., заступник начальника Головного управління ДСНС у Львівській області Кагітін Ю.І., представники органів місцевого самоврядування, незалежні експерти пожежного та  техногенного аудиту, архітектори та керівники проектних організацій, забудовники, керівники підприємств, які здійснюють діяльність у забезпеченні пожежної безпеки на території Західного регіону України, а також представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Конференція підтвердила перспективи розвитку експертної оцінки у сфері пожежного аудиту, а це означає, що Галицький центр пожежного аудиту рухається у правильному напрямку. Ми врахували роботу в центрі незалежних експертів, які сертифікували свою дільність згідно вимог нових законодавчих актів у сфері архітектури та будівництва.

Детальніше: https://fire-audit.com.ua/po-stopah-konferentsiyi/

Прочитано: 341 разів
Published in: Новини
Оцініть матеріал!:
(0 голосів)
Останнє редагування: Четвер, 14 червня 2018 11:44
seo

Детальніше в цій категорії:

« Проекти будівельних норм Експерти розкрили головну причину трагедії в Кемерово – це може повторитись будь-коли »

Прокоментувати:

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

ТзОВ "Галицький центр пожежного аудиту"

Ukrainian English

Контакти

  • пр. Червоної Калини, 35, офіс 217,
    м. Львів, Україна, 79070
  • Тел.:+ 38(093)-3-222-443
  • firecenter101@gmail.com
  • https://fireaudit.lviv.ua

Ми на карті