Ukrainian English

Навчання з питань пожежної безпеки

Навчання з питань пожежної безпекиЗгідно із законодавством України посадові особи, які очолюють підприємства, а також установи чи організації, перш ніж приступити до виконання посадових обов’язків та кожні три роки зобов’язані проходити навчання з питань пожежної безпеки. Здійснювати таке навчання мають тільки установами, які мають Затвердженні відповідні Програми ДСНС України.

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ

 • навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки;
 • спеціального навчання з питань пожежної безпеки (пожежно-технічний мінімум) для працівників, зайнятих на роботах з підвищеною пожежною небезпекою.
 • Додатково пропонуємо групові навчання гасіння вогню з використанням первинних засобів пожежогасіння на базі Замовника (не менше 3 осіб).

ЮРИДИЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ

 1. Кодекс цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI
 2. НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні»
 3. Постанова КМУ «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» від 26 червня 2013р. № 444.

Місце проведення навчання

Навчання проводяться у спеціалізованій навчальній аудиторії ТОВ «Галицький центр пожежного аудиту», а також можемо провести навчання на базі Вашого підприємства, установи чи організації.

МЕТА НАВЧАННЯ

Метою навчання з пожежної безпеки на підприємстві є отримання слухачами знань в галузі пожежної безпеки та дій під час пожежі.

Наше завдання – допомогти працівникам будь-якого статусу і рівня не допустити виникнення пожежі, а якщо він все ж з якоїсь причини виник – навчити його правильно діяти самому і вміти надати допомогу іншим.

Крім цього, посадовим особам ми детально та аргументовано пояснюємо, як організувати підлеглим їхні процеси так, щоб ймовірність виникнення пожежі звелася до мінімуму.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВИДАЮТЬСЯ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ?

Після закінчення курсу видаються Протокол перевірки знань та Посвідчення – документи встановленого зразка.

pro rozglyad program navchannya

 

Заявка на навчання: Word, PDF.

 

ТзОВ "Галицький центр пожежного аудиту"

Ukrainian English

Контакти

 • пр. Червоної Калини, 35, офіс 217,
  м. Львів, Україна, 79070
 • Тел.:+ 38(093)-3-222-443
 • firecenter101@gmail.com
 • https://fireaudit.lviv.ua

Ми на карті