Ukrainian English

Плани евакуації

   Evacuation Plan 1024x576Наявність планів евакуації з приміщень є важливою складовою пожежної безпеки об'єкта. Ця  вимога викладена у п.5 Розлілу ІІ НАПБ А.01.001-2014 «Правила пожежної безпеки в Україні».  Під час інспектування субєкта господарювання на предмет дотримання чинних норм та вимог пожежної безпеки, згідно статистики, порушення цієї вимоги зустрічається неодноразово в актах проведених перевірок оскільки часто плани є застарілими, нечитабельними або залишаються й далі "дійсними" після давно проведеного перепланування чи ремонту. 

   Чому важливо дотримуватись вимог до планів евакуації?

   З плану евакуації людина може дізнатися найближчий маршрут до евакуаційного виходу, розміщення первинних засобів пожежогасіння, розміщення вимикача живлення електроенергії, розміщення ручних пожежних сповіщувачів, номер виклику підрозділів пожежної охорони тощо. Саме тому на планах має бути актуальна інформація щодо розміщення предметів та вузлів описаних вище. Все це сприятиме якомога ефективнішому та швидшому проведенню евакуації людей з приміщень у випадку пожежі.

  Чим ми зможемо Вам допомогти?

   Для дотримання згаданих вимог наші фахівці зможуть розробити для Вас плани евакуації, з дотриманням всіх існуючих вимог, а також з врахуванням побажань замовника, щодо оформлення планів евакуації відповідно до стилю приміщень де вони будуть знаходитися, також можуть бути запропоновані різні варіанти виготовлення планів починаючи з формату, закінчуючи способом друку, поміщенням в рамку тощо.  Для виконання робіт буде проведено огляд об'єкта з відзначенням на попередньому плані всіх евакуаційних виходів, засобів пожежогасіння та інших важливих для плану позицій. Після цього буде здійснено планування найбільш оптимальних евакуаційних шляхів з приміщень для можливої ефективної евакуації. За потреби під час розробки плану ми зможемо прокунсультувати замовника на предмет найоптимальнішого розміщення засобів пожежогасіння, а також місць розміщення самих планів у приміщеннях об'єкта.

  Що потрібно для того, щоб розробити плани евакуції?

   Для розробки планів евауції необхідно надати всю важливу інформацію, яка стосується пожежної безпеки приміщення та розміщення стратегічно важливих для евакуації вузлів і позицій. ПІд час обробки замовлення та виїзду на об'єкт, надати  проектні креслення приміщень для розробки схем планів та евакуаіцйних маршрутів. Розробка плану буде набагато швидшою та вигіднішою для замовника, якщо будуть надані креслення у електронному форматі PDF, DWG, DXF. 

     Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію з приводу виготовлення планів евакуації, а також дотичних питань.

 

Контакти менеджера
096 648 28 42 Олександр

  

Приклади виконання наших робіт

 

ТзОВ "Галицький центр пожежного аудиту"

Ukrainian English

Контакти

  • пр. Червоної Калини, 35, офіс 217,
    м. Львів, Україна, 79070
  • Тел.:+ 38(093)-3-222-443
  • firecenter101@gmail.com
  • https://fireaudit.lviv.ua

Ми на карті